MS Office 365


www.bitglass.com/hs-fs/hubfs/o365-logo-square.p...Školní verze  Office 365 vám umožní užívat běžné programy MS Office, jako Word, Excel, PowerPoint ve verzi on-line, ale také vám umožní si stáhnout verzi do vašeho zařízení (mobilu, tabletu, notebooku, stolního počítače). Pro užívání školní verze Office 365 je třeba mít školou registrované přístupové údaje. Tyto údaje naši studenti dostávání během prvního měsíce na škole v  hodinách informatiky. 

V případě, že jste své přihlašovací údaje ztratili, zapomněli atp, můžete požádat o jejich obnovení  e-mailem na ov@jirovcovka.net. Žádost o obnovení údajů pište ze svého školního e-mailu (tj. uzivatel@jirovcovka.net), e-mailům z jiných e-mailových adres naši administrátoři nevyhoví.

Při obnovení údajů vám naši administrátoři zašlou vaše uživatelské jméno a dočasné heslo ke službám Office 365. Uživatelské jméno je ve tvaru uzivatel@jirovcova.onmicrosoft.com

Ke službám Office 365 můžete přistupovat přes portál https://portal.office.com/

Při obnovení údajů vás nejprve systém vyzve ke změně hesla. Poté máte přístup ke cloudovým aplikacím a službám (Word, Excel, PowerPoint). Tyto aplikace si také z  portálu si pak můžete stáhnout pro váš operační systém (Windows, Mac OS X, atp.).

Ke stažení slouží tlačítko "Nainstalujte si Office" na úvodní straně portálu v pravé horní části stránky,  která se objeví po tom co se přihlásíte (případně  si upravíte heslo). Instalací  vás systém dále povede sám.

V případě problémů či otázek nás kontaktujte na ov@jirovcovka.net